Ностальгія за минулими часами на День захисника Вітчизни вилилась в дискотеку в стилі СРСР

Організований захід зібрав найвідданіших прихильників музики та стилю радянського життя. Тут були і конкурси на військову тематику, і танці в стилі вісімдесятих.

Тематичними дискотеками у наш час уже нікого не здивуєш. Є і пінні вечірки, вечірки в білому, в чорному, вечірки в стилі якогось відомого фільму, або приурочені до якоїсь дати. Але проблема полягає в тому, що ці всі заходи розраховані на більш молоду аудиторію, а вже досвідченим представникам танцполу в наш час по суті немає де розважатись. Тому творчий тандем у складі Юрія Бойко та Олега Години, які у 80-их роках були ведучими відомих дискоклубів Ритм та Райдуга, вже рік у нашому місті влаштовує Дискотеку СРСР.

/Юрій Бойко, організатор Дискотеки СРСР

Сама ідея була давньою, і якось ми з Олегом зібрались і подумали, що не такі вже ми старі, і вирішити влаштувати таку дискотеку. Основна проблема, що цим людям немає куди діватись, немає куди піти цьому поколінню/

Кожна Дискотека СРСР від Рекламної Агенції «Бойко» має свою тематику. Ця, відповідно, була приурочена до Дня захисника Вітчизни, а основною тематикою стала служба в армії.

/Олег Година, організатор Дискотеки СРСР

Кожен з нас - це воїн ще того часу, і ми хочемо, щоб наші гості, особливо чоловіки, згадали ті часи. Кожний був в армії і кожен виніс з неї щось для себе/

Те, що гості дискотеки запам'ятали зі служби в армії, організатори перевіряли за допомогою цікавих конкурсів на військову тематику. Гості згадували, чим годували солдатів в армії Радянських часів, озвучували розпорядок дня радянського бійця та вчились правильно звітувати перед командуванням. А конкурс на швидкість розбирання автомата Калашникова, до того ж ускладнений тим, що учасники були вдягнуті в протигази, взагалі викликав фурор в залі. Подарунки за конкурси - цінні, і також на воєнну тематику. Тут і командирський годинник, і «посилка з дому», і військова фляга, і ще багато цінних призів та сюрпризів. А музика ніби повертала гостей у ті, тепер уже далекі часи, і перетворювала запрошених на молодих юнаків та дівчат, які з запалом витанцьовували.

/Бліци

- Все прекрасно, чудово і дуже актуально, велике спасибі.

- Ми не перший раз на цій дискотеці, стараємось відвідувати кожну. Дуже класна ідея. Це музика мого дитинства, всі дуже вільно себе почувають.

- Нам дуже подобається - це наша молодість, і дискотеки ведуть ці хлопці, що вели дискотеки 20, 30 років тому. Ми заради них і ходимо/

Організатори вечірки обіцяють радувати свої прихильників і надалі. Наступну дискотеку планують влаштувати вже найближчим часом. До того ж Дискотека СРСР незабаром святкуватиме свій перший День народження.

/Юрій Бойко, організатор Дискотеки СРСР

Наступна дискотека у нас відбуватиметься до 8 березня, 7 березня буде. І потім числа 29 ми влаштуєм чергову дискотеку. Дискотека від Олега Години та Юрія Бойка/

Стрічка новин