День захисника відзначали і у вишах, і в обласному управлінні міліції

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка також святкували Дня захисника Вітчизни. У виші про цей день не забувають, адже на його базі функціонує військова кафедра, яка здійснює підготовку майбутніх захисників Вітчизни.

Від імені ректора закладу Володимира Оніщенка зі святом усіх присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи Петро Шемет. Він оголосив подяку ветеранам війни та військової служби університету.

/Петро Шемет, проректор з науково-педагогічної роботи ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

У велику справу захисту Вітчизни в роки Великої Вітчизняної війни, визволення України від ворога, укріплення обороноздатності в мирний час робили свій вагомий внесок багато співробітників нашого навчального закладу. Частина з них і сьогодні продовжує працювати, виконують благородну місію, готують висококваліфікованих, дуже потрібних фахіців для народного господарства держави, беруть участь у роботі колективу університету і патріотичному вихованні молоді/

На урочистому зібранні перед присутніми виступив начальник навчального відділу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, ветеран Великої Вітчизняної війни, голова Ради ветеранів університету та Почесний ветеран України Віктор Ліберний. За активну участь у громадському житті та патріотичному вихованні студентів він отримав почесний знак від Ради сприяння обороні України. Віктор Ліберний говорить: на сьогоднішній день військово-патріотичне виховання студентів – справа дійсно важлива.

/Віктор Ліберний, ветеран ВВв, голова Ради ветеранів ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка, Почесний ветеран України

Ми завжди готуємо багато заходів із героїко-патріотичного виховання студентів. Вищі військові навчальні заклади накопичили великий досвід роботи з курсантами з їх виховання, з їх відданості батьківщині, патріотизму. Ось це я зараз передаю молоді/

Хвилиною мовчання згадали на святі захисників, які поклали життя за свою Батьківщину. Студенти та курсанти військової кафедри поклали квіти до пам'ятного знаку. Продовжився захід святковим концертом.

Крістіна Брігіда

Діана Литвиненко

Відзначили День захисника Вітчизни і міліціонери. В управлінні внутрішніх справ зібралися правоохоронці, які досі несуть службу в міліції, та ветерани, які вже відпрацювали тут не один десяток років. Усіх присутніх привітали зі святом, а ветеранів нагородили грамотами та подарунками.

/Ігор Савченко, перший заступник начальника УМВС України в Полтавській області

Хочу побажати здоров'я, чоловічого здоров'я, щоб у вас був затишок у сім'ях, і щоб всі ваші рідні були сповнені гордістю за вас/

До вітань долучились і самі ветерани. Голова Полтавської обласної ради ветеранів МВС України Володимир Плиско привітав своїх ровесників зі святом та подякував за активну роботу з молоддю і після відставки з органів внутрішніх справ.

/Володимир Плиско, голова Полтавської обласної ради ветеранів МВС України

Кожен з вас пройшов цей шлях, не тільки армію, а й відслужив в органах по 20-30 років і зараз займаєтесь патріотичним вихованням молоді/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію