Хто не встиг, той запізнився

Якщо видобувні підприємства Полтавщини до наступної сесії обласної ради не забезпечать активну соціальну підтримку територій, де ведуть свою господарську діяльність, вони ризикують залишитися без дозволів на роботу. Таку умову на засіданні постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр поставили депутати-обласники.

Перед пленарним засіданням сесії Полтавської обласної ради, яке відбудеться 29 лютого, традиційно депутати-обласники на комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр розглянули питання, які входять до їх компетенції. Серед 18, винесених на комісію, більшість стосувалася отримання без проведення аукціону спеціального дозволу підприємствам на використання надр. Майже за всіма поданими заявками були ухвалені позитивні рішення. Відмову отримали ті структури, говорить голова комісії Олександр Залужний, які на недостатньому рівні беруть участь у вирішенні соціально-культурних та побутових проблем тих територіальних громад, де ведеться ними заявлена господарська діяльність. Адже соціальний аспект залишається для комісії принциповим.

/Олександр Залужний, голова постійної комісії облради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр

Саме соціальні: це будівництво доріг, це кошти на будівництво лікарень, дитячих садочків, це допомога місцевим органам влади вирішувати ті питання, які стоять над ними найбільш гостро/

Втім, – продовжує пан Олександр, – у тих, хто згоди цього дня не отримав, ще є можливість встигнути зробити це до сесії обласної ради, звичайно, виконавши певні зобов'язанння.

/Олександр Залужний, голова постійної комісії облради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр

Деякі рішення ми надали тим відповідальним, які готували ці питання, тим структурам, які просять наші дозволи доопрацювати питання, тоді ми винесемо їх і розглянемо на сесії/

Якщо ж питання не будуть допрацьовані до 29 лютого, їх знімуть із розгляду сесії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію