У навчально-виховному комплексі №10 сьогодні сталася умовна пожежа

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/JhJ6bSVogNTCC

У навчально-виховному комплексі №10 сьогодні сталася пожежа. Принаймні, так могли вирішити перехожі, які бачили на подвір'ї закладу пожежну машину та рятувальників. Як все було насправді – знає Віталій Артамонов.

У дітей, які відвідують Полтавський навчально-виховний комплекс №10, цього дня – незвичний графік. Окрім запланованих щоденних занять та розваг у вихованців з'явилась можливість і повчитись, і погратись одночасно. До малечі завітали працівники Міністерства надзвичайних ситуацій. В повному бойовому вбранні та зі справжньою пожежною машиною – все для того, аби діти краще запам'ятали правила протипожежної безпеки.

/Євген Лучко, пожежник

Навчаємо дітей, що не потрібно палити сірники, гратися з вогнем, щоб у нас не було необхідності виїжджати на такі виклики/

Діти дружно відповідали на запитання пожежників та із захопленням розглядали їхнє вбрання, дехто навіть встиг каску приміряти. Та справжній фурор у юних полтавців викликала пожежна машина, що загасила умовний вогонь на дитячому майданчику. Керівництво навчально-виховного комплексу говорить: подібні заходи та візити організовують регулярно, щоб діти з самого малечку чітко знали та розуміли необхідність дотримання правил безпеки.

/Вікторія Пуденко, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №10

Ми у нашому навчальному закладі робимо багато чого для того, щоб навчити дітей всих правил: проводимо бесіди, ігрові навчання, зустрічаємося з представниками різних організацій/

Пожежники продемонстрували малечі весь арсенал рятувальника, показали вогнетривкі костюми, засоби для різки металу, різноманітні вогнегасники. А головне – ще раз закликали бути обережними з вогнем і дотримуватись всіх відповідних правил.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію