Полтавець знімав ролики порнографічного характеру за участю дитини

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/rHc6fBs_gNUb5

Міні-студію чоловік розгорнув прямо на робочому місті. Але довго знущатися з дитини чоловіку не дали правоохоронці. Деталі цієї аморальної історії дізнавались наші журналісти.

Працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Полтавського міського управління УМВС України в Полтавській області викрили факт виготовлення порнографічної продукції. Злочин і сам по собі тяжкий, а коли до подібної діяльності долучають дітей, він перетворюється не тільки на аморальний, а на нелюдський вчинок. Подібним відзначився один з мешканців Полтави.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

У місті Полтава виявлено і затримано громадянина, 29-річного полтавця. Він працював на одному з підприємств Полтави. За допомогою відеотехніки він знімав порнографічні ролики. У своїх відео він використовував ученицю 1-го класу однієї з полтавських шкіл, 7-річну полтавку/

Відео чоловік знімав у робочий час, з 10 до 12 години. Зараз з постраждалою дівчинкою працюють психологи, а режисер цього відео знаходиться під вартою. Проти нього порушена кримінальна справа, і в разі доказу його вини злодій проведе за гратами від 7 до 10 років. Варто зазначити, що злочини порнографічного характеру у Полтаві трапляються систематично. Так у 2011 році працівники міліції зафіксували 6 фактів розповсюдження порнографічних матеріалів, і 1 такий випадок уже зареєстровано в цьому році.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію