Різкої критики від журналістів удостоїлася Полтавська міська влада

Фахівців олівця і мікрофона обурила ситуація довкола «Полтавського вісника», який через тиск фактично опинився без головного редактора. Про це зокрема говорили делегати на засіданні 14-ї звітно-виборної конференції Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України, яка, до речі, отримала нового старого голову.

Роботу 14-ї звітно-виборної конференції Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України розпочали зі звіту про роботу за останні 5-ть років. Лави спілки поповнились і замість попередньої цифри у 572 чоловіка – нині більше 700.

/Григорій Гринь, голова Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України

В обласній організації нині 27 Заслужених журналістів, 44 журналіста-ветерана. Ми прийняли у свої лави 166 журналістів. За чисельним складом Полтавщина, якщо я не помиляюсь, посідає 7 місце/

Під час звіту Григорій Гринь торкнувся і проблемних моментів. Зокрема, ситуації навколо газети «Полтавський вісник», яка, на думку присутніх, через надмірний тиск влади залишилась без головного редактора. Останній офіційно нині на лікарняному, однак, за словами його колег, повертатися у редакторське крісло не збирається.

/Григорій Гринь, голова Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України

Я володію інформацією, можливо, не зовсім публічною, чув від них – а чи взагалі потрібен «Полтавський вісник» для громади? Це перша газета на Україні, яка була незалежна від правлячої партії, створена у 1990 році, де я мав бути майже першим редактором/

Крім того, обговорили і проблемні фінансові питання, подорожчання і необхідність підняття розміру річних членських внесків, які нині складають 10 гривень. У підсумку, погодили встановити суму на рівні 25-ти гривень і обрали делегатів на з'їзд Національної спілки журналістів України.

Стрічка новин