Побачити пленерний живопис відтепер можна у Художньому салоні

Упродовж тижня полтавці можуть відвідати виставку вихованців Малої академії мистецтв, а також долучитися до благодійної акції – кошти від продажу картин надійдуть до Центру реабілітації дітей-інвалідів.

Восени минулого року в рамках акції «Облаштуймо Дендропарк разом» учні художніх шкіл міста влаштували пленер. Малювання на відкритому повітрі при природньому освітленні привернуло увагу чималої кількості маленьких художників. За словами секретаря міської ради Оксани Деркач, після пленеру вирішили влаштувати благодійну виставку.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Дуже важливим є те, що частина дітей погодилася віддати свої роботи для продажу, віддати їх на чиюсь користь/

Протягом тижня, продовжує Оксана Деркач, полтавці зможуть побачити картини у Художньому салоні. З усіх робіт, представлених на виставці, для продажу відібрали 30 кращих, які діти погодилися віддати на благодійну справу. Кошти, виручені за картини, підуть на придбання дидактично-розважаючих матеріалів та предметів особистої гігієни для дітей-інвалідів.

Маленькі художники кажуть: з ентузіазмом долучилися до акції.

/Вікторія Шут, учениця Малої академії мистецтв

Нам запропонували поїхати до Дендропарку і я добровільно погодилася. Там нам дали можливість малювати. Там висить моя картина, я малювала пастеллю/

/Єлизавета Діденко, учениця Малої академії мистецтв

Нам сказали, що буде виставка, буде аукціон і гроші будуть іти на дітей. Мені це важливо, адже це - допомога дітям/

Маленьких митців вирішили підтримати й їхні старші колеги. Відомі художники також взяли участь у пленері. Віктор Трохимець-Мілютін говорить: діти по-дорослому серйозно поставилися до завдання намалювати пейзаж.

/Віктор Трохимець-Мілютін, член Національної спілки художників України

Я вперше зустрівся з дітьми, які професійно ставляться до оцієї всієї роботи. Я побачив їх з отим ставленням. Як вони шукають оту перлину, яка його хвилює. І це ми бачимо на виставці/

Крістіна Брігіда

Стрічка новин