Мешканці міста не можуть дочекатися транспорту на зупинках

Як завжди неочікувано у Полтаві випав сніг. Мешканці міста не можуть дочекатися транспорту на зупинках, а подекуди – й дістатися до нього через кучугури снігу на узбіччях та річки під ногами. А от в міській раді запевняють – все під контролем: і транспорт, і прибирання снігу. Що думають з цього приводу самі полтавці, дізнавалася Альона В'язнікова.

У вівторок по обіді на сайті Полтавської міської ради з'явилася інформація, що цього дня на вулиці міста на прибирання снігу вийшло 18 одиниць техніки. Піщано-сольову суміш розсипають 8 машин, працює солетрус, навантажувач, 8 тракторів із щітками. Техніка діє у всіх районах Полтави. Конкретно – на «кільцевому» маршруті, вулицях Фрунзе, Леніна, Маршала Бірюзова, у селищах Рибці, Яківці, Івонченці, в районі колишнього Малобудищанського заводу тощо. Втім таку так звану «бурхливу діяльність» полтавських комунальників мешканці міста не оцінили, кажуть: сніг як лежав, так і залишився у всіх своїх іпостасях: і вода, і крига, і каша під ногами, або й на одязі.

/Бліци

– Отож бачите як? Прямо вода стоїть. Воно-то перший день сьогодні, не знаю, чистять, чи ні

– Дуже незручно. Той сніг не розстав ще, а тут вже слякоть. Незручно, звичайно, незручно

– Коли сідаєш в автобус чи тролейбус, то обов'язково сяжеш... А якщо далеко з дому вийшов, то хоч вертайся. Звичайно, бо нічого не чистять. І взагалі на зупинках інвалідом можна стати, а тут ще така яма. Він всіх людей обляпує/

І це ще не все: на зупинках вже розповідають страшні історії – коли не слизька каша може опинитися на вашому одязі, а ви самі – під колесами транспорту.

/Бліц

– Погано чистять, особливо, де зупиняються автобуси. Ось жінка поїхала прямо під тролейбус. Її витягували. Моя дочка кричала, ось тут прямо стала і поїхала. Треба краще чистити/

Через неприбраний сніг на зупинках, щоб дістатися транспорту, людям доводиться перестрибувати через кучугури снігу або «пливти» через калюжі. Та й самого транспорту, кажуть мешканці, спробуй у таку негоду дочекатися.

/Бліци

– Тролейбус щось вже хвилин 20-25 стою чекаю, немає кільцевого

– Ну, як сюди їхала, то мінімум 40, а зараз тільки підійшла

– Довго. Я їхала біля 11.00 з Новозаводської, то тільки три «6» було, ні «3», ні «4». Тоді пішла на іншу зупинку, тоді вже підійшла «3» і «4». Так 40 – майже 50 хвилин чекали/

А у міській раді знову кажуть, що все добре. Прес-служба останньої повідомила журналістам нашого каналу, що цього дня у Полтаві через негоду проблем із транспортом немає: на маршрут, за даними диспетчерської служби, вийшла звичайна кількість транспорту – 334 автобуси, в тому числі – і маршрутки, та 50 тролейбусів. Чому ж люди їх не дочекаються, залишається загадкою.

Стрічка новин