Мешканці будинку по вулиці Жовтневій, 75/2 живуть «на помийній ямі»

Причина таких висловлювань від людей, які живуть практично в центрі, – підвал, який зі стабільною періодичністю наповнюється каналізаційними стоками.

Декілька разів на місяць мешканці будинку по вулиці Жовтневій, 75/2 прокидаються не від запаху свіжозавареної кави. Будять, та і супроводжують жителів помешкань протягом всього дня зовсім інші аромати. Джерело цих запахів – підвал, який дуже часто затоплюється каналізаційними стоками.

/Тетяна Грінченко, мешканка будинку по вулиці Жовтневій, 75/2

Живеш на вилитій каналізації. Іноді навіть страшно лягати спати, боїмося, що не прокинемося, в ванній всі рушники смердять, і в під'їзд неможливо зайти/

Ситуація із затопленням підвалу повторюється ось уже більше року і практично кожного місяця. Ніяких конкретних дій у вирішенні цього питання не робиться, кажуть мешканці. Все, що роблять комунальники, – періодично відкачують воду з підвалів, перекладаючи остаточну відповідальність на своїх колег по комунальній сфері.

/Віктор Головко, мешканець будинку по вулиці Жовтневій, 75/2

Куди ми не звертались, що не робили. Ніхто ніяких мір не приймає, а в квартирі пахне ну чисто каналізацією/

/Олександр Медяник, мешканець будинку по вулиці Жовтневій, 75/2

Ми ЖЕДу не потрібні, нікому не потрібні. Звертались до «Водоканалу», вони говорять, що це ЖЕД повинен робити, в ЖЕДі – та сама історія. Ми як вигнанці в цьому місті, чи в цій державі/

У 6-му ЖЕДі, який обслуговує будинок, нам повідомили: про проблему вони знають, але вирішити її остаточно не можуть, адже причина затоплення підвалів – в колекторі, що по вулиці Жовтневій. І як тільки ця система на якійсь ділянці забивається, вся вода з каналізації піднімається в підвали будинку. Наразі вирішити цю проблему просто і швидко неможливо, запевняють в ЖЕДі, адже для її остаточної ліквідації потрібен ремонт колектора по всій вулиці, а на це потрібні величезні кошти, які в повному об'ємі ніхто надати не може. Тому мешканцям будинку, очевидно, доведеться ще не раз звертатись до комунальників з проханням осушити їх підвали від каналізаційних стоків.

Стрічка новин