У Полтаві «замінували» торгівельно-розважальний центр «Конкорд»

Принаймні, з таким формулюванням заяви надійшов дзвінок до міліції. Чим закінчилась ця історія – дивіться у сюжеті наших журналістів.

20 лютого близько 18 години на пульт чергової частини міліції надійшов дзвінок з повідомленням про те, що торговий центр «Конкорд» заміновано. Інформація про те, що в одному з найбільших торгівельних центрів Полтави знаходиться вибухівка, буквально поставила на вуха всі відповідні органи, які спільною бригадою і виїхали на місце пригоди.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Туди виїхали працівники практично з всіх райвідділів міліції, працівники ППС, ДПС, вибухотехніки, кінологи, працівники СБУ, МНС. Місце було оточене/

Загалом працівники відповідних структур швидко евакуювали з будівлі всіх людей, всього на той час там перебувало близько 100 чоловік. Правоохоронці провели обстеження, але ніякої вибухівки не виявили. Одразу після цього працівники відповідних органів почали розшук телефонного жартівника, щоб притягнути того до відповідальності.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Через 2 години завдяки зусиллям працівників СБУ та наших оперативників хулігана було знайдено. Ним виявився житель Полтави 1960 року народження, який, перебуваючи у стані алкогольного оп'яніння, подібним чином розважався/

Тепер за такі розваги чоловік може отримати покарання у вигляді 5 років обмеження волі та сплатити штраф правоохоронним органам приблизно у розмірі 20 тисяч гривень. Не виключено, говорить Юрій Сулаєв, що й адміністрація торгового дому висуне цивільний позов проти жартівника, який порушив графік їх роботи. Слід зазначити, що за 2011 рік у Полтаві зареєстровано 4 заяви про замінування різних об'єктів, всі вони виявились хибними, а всі хулігани притягнуті до відповідальності. Тому міліція закликає: перш ніж робити подібні дзвінки, добре подумайте про наслідки, які вони за собою обов'язково потягнуть.

Стрічка новин