Паспорт є, паркан встановлений, а будівництво стоїть вже 3 роки

Торгівельно-офісний центр, що мав бути зведений на вулиці Артема, 49, зараз нагадує забуту територію. Про будівництво нагадує лише огороджувальний паркан, який знаходиться практично на проїжджій частині і заважає мешканцям вільно та безпечно пересуватись вулицею. Більше про будівництво без будівлі – у сюжеті наших журналістів.

Ось уже 3 роки мешканці вулиць Артема та Мироненка зі своїх вікон змушені дивитися на незавершене будівництво. Об'єкт, який мав бути торгівельно-офісним центром, зараз зовсім не нагадує будівлю. Все, що дає можливість зрозуміти, що тут начеб-то щось зводиться, – це паркан, яким огороджена порожня територія. Саме цей паркан, який дістався майже до проїжджої частини, і не дає спокою людям.

/Тетяна Величко, мешкає поряд з будівництвом

Будівництво перегородило дорогу, це будівництво вже давно стоїть замороженим. А від цього паркану немає ніякого просвіту. Тут ні мами з колясками пройти не можуть, ні діти з велосипедами, потрібно рухатись по проїжджій частині/

Мешканці цього району говорять: мало того, що прохід дуже вузький. При найменших дощах вузька доріжка перетворюється на непрохідне болото.

/Валентин Мусієнко, мешкає поряд з будівництвом

Ми ходимо по багнюці, ніхто не чисте цей прохід, хазяїн об'єкта цього не робить. Сніг випав, і люди їдуть по проїжджій частині/

/Олена Римшина, мешкає поряд з будівництвом

Спочатку паркан стояв далі, пізніше його переставили, зрубали ці нещасні дерева, які тут росли. По тих вказаних телефонах ніхто не відповідає/

Ми також спробували зателефонувати на номери, вказані на паспорті об'єкта. Жодних результатів наші спроби не дали. На іншому кінці – короткі гудки.

Аби хоч якось прояснити долю будівництва, ми звернулись до міської ради. У прес-службі останньої нам повідомили, що будівництво цього об'єкта розпочалось 3 роки тому приватним підприємцем з Полтави, території присвоєно адресу вулиця Артема, 49. Потім з невідомих причин зведення призупинилось. Оренда території під цей об'єкт проплачена ще на 2 роки, тому доля проекту залишається в руках приватного підприємця. Чи є якісь перспективи стосовно перенесення паркану та загалом якихось позитивних кроків у зведенні Торгівельно-офісного центру, ніхто повідомити так і не зміг.

Стрічка новин