Через безвідповідальність комунальників гинуть люди – переконують мешканці будинку по провулку Рибальському,12

Через невирішену проблему із каналізацією будинку і, відповідно, постійний сморід, у мешканців майже всього під'їзду – астма і алергія, а на початку року навіть померла жінка, яка мешкала на першому поверсі. В ситуації намагалася розібратися наша знімальна група.

Пані Наталія говорить, що від смороду страждає більше від усіх протягом всього року. Все через те, що її вікна виходять прямо на підвал. Сморід від нечистот, яких вистачає у підвалі біля їх під'їзду по провулку Рибальський,12, приніс вже достатньо горя у родину.

/Наталія Бондаренко, мешканка будинку по пров.Рибальському,12

У мене мама померла після Нового року. У мами – бронхіальна астма, рак, алергія на всі запахи, а особливо цей сморід. Ще мама перед смертю дзвонила в управління ЖКГ і казала – почистіть. У міському ЖКГ сказали: відставити астму. Як так можна до людей відноситись?/

Мешканці переконують: і в під'їзді, та навіть вдома без захисної маски знаходитись просто неможливо.

/Тетяна Чуприна, мешканка будинку по пров.Рибальському,12

У мене на 8-му поверсі просто неможливо дихати. Постійний сморід, просто неможливо/

Раніше ситуація була більш контрольованою, хоча б підвал був зачинений, а у мешканців були ключі і певні припаси у підвалі.

/Олена, мешканка будинку по пров.Рибальському,12

Після того, як замок зірвали, підвал постійно відкритий. В там живуть люди - бомжі. Скільки раз таке було, що наші сусіди виявляли там когось. І пожежа була і тут, і там - це ж не ми робили/

Мешканці говорять: їх відфутболюють із однієї установи до іншої, наче м'яч: ЖЕД направляє до міського управління житлово-комунального господарства, ті у свою чергу – до ЖЕДу. Комунальники якщо і приїздять, то нічого не роблять, а тільки ставлять «галочку» про свій візит до цього будинку.

/Наталія Бондаренко, мешканка будинку по пров.Рибальському,12

Вони хоча і приходять, нічого не роблять. Постукають, і все, начеб-то щось робили. Повертаються у сухих чоботях. Як це може бути, коли там повно води? Значить, нічого не робили/

Останнього разу люди не витримали знущання і попередили комунальників – запрошують телебачення. Ті приїхали, воду відкачали, хлоркою притрусили. Тож те, що зафіксувала наша камера, – покращений варіант того, що було раніше. У телефонній розмові очільник ЖЕО №8 нам повідомив, що про проблему будинку знає і зазначив, що він внесений до графіку робіт на поточний рік. Однак ремонтувати будуть за сприятливих умов. Оскільки доведеться розривати, чекатимуть, доки розмерзнеться земля. Доки пообіцяли контролювати ситуацію і підтримувати належний стан підвалу до проведення ремонтних робіт.

Стрічка новин