На Миргородщині група чоловіків займалась викраденням дизельного пального

Група злодіїв, пересуваючись на атомобілі, зливали паливо з автоцистерн на підприємствах Миргородщини. Хлопці прорахували все, не врахували лише те, що дизельне пальне має дуже характерний запах.

Дизельне пальне – рідина потрібна, незамінна і користується великим попитом серед широкого автомобільного конгломерату. Напевно, саме такими мотивами керувались троє чоловіків з Миргородщини, які вирішили незаконним методом здійснювати продаж дизельного пального. Для того, щоб розпочати втілювати в життя свій бізнес-план, чоловікам потрібно було в першу чергу десь знайти дизель. Далеко зловмисники ходити не стали. Вирішили красти прямо на одному з паливних підприємств Миргородщини. Схема була досить простою. На автомобілі чоловіки об'їжджали територію підприємста, знаходили автоцистерну та банально зливали паливо. Подібним чином чоловіки заробляли на життя протягом 2 місяців, після чого їх затримали правоохоронці.

/Максим Плаховський, начальник Миргородського міського відділу міліції

В ході обшуку були виявлені цистерни, шланги для переливання палива, каністри по 200 літрів. Зараз доведена причетність зловмисників до 10 фактів крадіжок/

Конкретної злочинної схеми чоловіки не мали. Діяли за принципом - побачив – вкрав.

/затриманий

Кожний раз по-різному. За кермом їздив, паливо зливав, цестерни носив. Розприділення чіткого не було/

Затриманню групи допоміг той факт, що від чоловіків буквально пахло злочином.

/Ярослав Батієнко, слідчий Миргородського міського відділу міліції

На вулиці була помічена підозріла автівка, від якої розходився характерний запах. Після цього чоловіки були затримані, а згодом була доведена причетність до ряду злочинів/

Окрім викрадення дизельного пального чоловіки займались ще й обкраданням автомобілів, з яких знімали колеса, десь виймали акумулятор. Зараз ці всі факти ще раз перевіряються і готуються документи для передачі справи до суду.

Стрічка новин