Полтавщина з давніх часів вважається духовним центром України

Тому розвиток туристичної галузі у нашому місті відіграє значну, якщо – не провідну роль. Тим більше, за результатами держстатистики за останні три роки спостерігається зростання усіх показників туристичної діяльності як на Полтавщині, так і по всій Україні. Тому і залишається актуальним питання розбудови туризму у Полтавському краю.

Останнім часом у Полтаві та області збільшилася кількість туристичних підприємств, які обслуговують подорожуючих, а це, у свою чергу, збільшує туристичний потік приблизно до семи відсотків щорічно.

Та існує і декілька проблем щодо створення належних умов для туристів. Це, насаперед, недостатня кількість готелів з якісними умовами проживання. Втім, у Полтаві незабаром має з'явитися новий заклад з якісними умовами розміщення та харчування для гостей. А ще для зручності пропонується спеціальний автодорожній путівник "Подорожуючи Полтавщиною".

Щодо туристичних маршрутів, то з'явлються нові тенденції в їх розвитку, зокрема, популяризація зеленого туризму, відпочинок вихідного дня та з активним способом пересування, річкові маршрути та ознайомлення подоржуючих з місцевими народними ремеслами. А нещодавно для українських журналістів провели спеціальний прес-тур, мета якого – показати найвідоміші місця нашого краю. Це зайвий раз підтвердило – у недалекому майбутньому Полтавщина стане туристичною меккою України.

Стрічка новин