У літературно-меморіальному музеї Котляревського відкрилася фотовиставка «Славлю тебе, Полтаво, Пори року»

До двохсотдесятирічного ювілею з часу, як Полтава стала центром Полтавської губернії, у літературно-меморіальному музеї відкрилася фотовиставка «Славлю тебе, Полтаво. Пори року». Світлини сучасної Полтави від Володимира Короткова вже бачили наші журналісти.

У Полтавському літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського відкрилася виставка робіт фотохудожника Володимира Короткова, присвячена ювілею Полтави.

/Валентина Скриль, ст. наук. співробітник Полтавського літературно-меморіального музею І.П.Котляревського

Ми приурочили до такої славної дати: 27 лютого виповнюється 210 років з того часу, як Полтава стала центром Полтавської губернії/

Саме з цього часу, – продовжує пані Валентина, – Полтава почала відбудовуватися як маленький Петербург і зрештою стала такою, якою ми знаємо її зараз. Автор світлин Володимир Коротков вважає Полтаву казковим містом і зізнається, що закоханий у неї. Тому, пояснює художник, фотографій із пам'ятниками архітектури, монументами та природою Полтавщини у нього дуже багато. Для виставки «Славлю тебе, Полтаво. Пори року» вибрав близько 40 найкращих.

/Володимир Коротков, фотохудожник

Це я вибрав найцікавіші, найколоритніші, які показують, що наше місто Полтава – це дуже велике місто, і тут є чим пишатись/

Окрім пейзажів пан Володимир фотографує і портрети, і сюжетні світлини. Взагалі захоплюється фотографією ще ці школи, та серйозно почав займатися останні кілька років. Втім, працює в цьому напрямку досить продуктивно – тільки за минулий рік тричі виставлявся у Полтаві. «Славлю тебе, Полтаво. Пори року» відкрила новий творчий сезон. Триватиме виставка до початку березня.

Стрічка новин