Реформування, інвестиційні проекти і нові робочі місця

Те, що зробили і планують на рік поточний, керівники області демонстрували Президенту у четвер в рамках його робочої поїздки на Полтавщину. Про основні здобутки Полтавського краю, зокрема, в сільському господарстві і промисловості, губернатор Олександр Удовіченко розповів на прес-конференції у Кременчуці.

В основих цифрах, змінах і відсотках почав розповідати губератор області про Полтавщину-промислову.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Якщо говорити про економіку, то програмою реформування ми для себе визначили пріоритет – інвестиції у промисловість, які дадуть можливість отримати нормальний прибуток, а головне – нові робочі місця/

Крім цього – сільське господарство. Крім лідируючих позицій у рослинництві (ми – у числі перших по зерновим, технічним культурам і збору цукрового буряка), у пріоритеті – тваринництво. Серед основних надбань року минулого губернатор називає ріст валового виробництва на 30%. Тож завдання на 2012 рік – втримати цю планку. Якщо говорити про інвестиційні проекти, на загальну суму близько 900 млн.грн. їх було 19, 17 із яких – вже завершені. На рік поточний у планах 25 об'єктів на загальну цифру у 600 млн.грн. Якщо будуть реалізовані плани по сільському господарству і промисловості, це, зазначає очільник області, – 23 тисячі нових робочих місць.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Інвестиції – це сьогодні завдання Президента і програма. Полтавщина – одна із 4-5 областей, яка має позитивне сальдо зовнішньоекономічного балансу. Тобто, експорт більше імпорту, і цей показник практично у 1 млрд. доларів, коли в державі практично ситуація інша – ми сьогодні маємо від'ємний баланс/

Якщо говорити про загальну цифру промисловості за 2 роки – наш регіон має чистий фінансовий результат у 7 млрд. грн. По відрахуванню і наповненню до бюджету Полтавщина посідає 4-те місце в Україні.

Стрічка новин