У багатоповерхівці по вулиці Дослідній, 6 у Полтаві більше року не працює ліфт

Жити у багатоповерховому будинку так званого вторинного ринку нині не вигідно – як показують скарги людей, ходити на верхні поверхи часто доводиться пішки. Прикладом тому – чергове звернення полтавців до редакції нашого каналу стосовно невідремонтованого ліфту. Мешканці обурені не на жарт: по-перше, ліфт не працює із січня минулого року. По-друге, його вже зробили: нову кабіну мають, однак, її не запустили. В ситуації намагалися розібратися наші журналісти.

Вже більше року ми живемо без ліфта, розповідають мешканці багатоповерхівки по вулиці Дослідній, 6. Й інакше, як знущанням, це не називають. Хтось менше виводить маленьких дітей на прогулянку, інші вже встигли заробити собі по 2 інфаркта, тягаючи сумки на верхні поверхи. Звернень від людей було купа, а ліфт і досі не працює. Мешканці наочно демонструють: на руках мають не один лист від міського управління житлово-комунального господарства. Різні у датах і навіть роках, всі мають форму відписки – «через закінчення 25-ти річного терміну експлуатації ви внесені до графіку, ремонтуватимемо».

Пані Валентину таке відношення обурило, тож вже телефонувала до «гарячої лінії» у столицю, бо ж терпіти далі таке відношення комунальників не має змоги.

/Валентина Середа, мешканка будинку по вул.Дослідній, 6

Без аварійної кнопки, сказали, запускати не будуть. А вона коштує 6 тисяч. Так я кажу: «Вам що, принести 6 тисяч?». Вони говорять, що це більше, ніж сам ремонт. І не дають відповіді, коли запрацює/

І люди, говорять, вже було і раділи: буквально перед Новим роком почали ремонтувати. За їх словами, навіть кабіну нову зробили, замінили кнопки, декому навіть вдалось покататися на новому ліфті.

/Микола Біда, мешканець будинку по вул.Дослідній, 6

Спустився, а потім, коли піднімався, вже ліфт був вимкнений. І відтоді і стоїть/

Втім потім, як вимкнули, продовжує Микола Нілович, і досі ходять пішки. І досі, говорять мешканці, продовжують дзвонити комунальникам.

/Наталія, мешканка будинку по вул.Дослідній, 6

В основному дзвонили до «Ремліфту». Там говорили – ми полагодили, зараз там працює комісія/

У телефонному режимі заступник міського голови Олександр Найпак повідомив, що таких ліфтів, як на Дослідній, 6, іще 10, тих, по яких комунальники виконали всю роботу. Те, чого нині, кажуть, чекають – відповідних дозволів на пуск від «Держгірпромнагляду». Переконують, це – питання кількох днів.

Стрічка новин