За відмову не вмикати світло отримав по голові і ледь не втратив життя

Безпрецедентна подія сталася у Полтаві. До чоловіка в помешкання проникнув зловмисник, виспався на його ліжку, а коли повернувся господар – той вдарив його по голові і втік. Про подальший розвиток подій – у сюжеті наших журналістів.

Не дуже приємний момент довелося пережити нещодавно одному з мешканців Полтави. Після святкування Дня народження друга він повертався пізно ввечері додому, та коли зайшов до свого законного помешкання, застав там невідомого чоловіка, який загрозливим тоном наказав не вмикати світло. Після повернення зі свята господар був зовсім спантеличений, та все ж вирішив клацнути вимикачем та дізнатись, хто це хазяйнує в його будинку. Втім, не знав, що за це доведеться жорстоко поплатитися.

/постраждалий

Він накинув на мене мотузку, чи щось подібне. Я почав викручуватись, відбиватись, потім отримав удар по голові і більше нічого не пам'ятаю/

Тепер уже затриманий зловмисник розповідає зовсім іншу версію цієї історії. За його словами, в нього просто закінчився термін оренди житла і він вирушив на пошуки нового. Знайшовши будинок, який йому сподобався, він вирішив зачекати на господаря, а коли той повернувся додому, чомусь накинувся на нього.

/затриманий

У нас зав'язалась бійка. Я чимось вдарив його по голові, і він втратив свідомість, але дихав і тому подібне/

Навіть після цього чоловік не залишив помешкання. Він дочекався, доки непритомний прокинеться та почав з ним розмовляти. Потім забрав усі мобільні телефони в будинку і кудись вийшов. Як пізніше з'ясувалось – за цигарками. Повернувшись, на зловмисника у зачиненому будинку з увімкненим світлом, озброєний держаком від лопати, чекав господар. Повторну бійку зловмисник не затівав і просто втік.

Після того, як чоловіка затримали, правоохоронці з'ясували, що він вже далеко вперше подібним чином орендує житло.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ УМВС України в Полтавській області

За скоєні злочини чоловік бував за гратами неодноразово. Останній раз він звільнився у квітні 2011 року/

Тепер до послужного списку злочинця додадуться звинувачення в нанесенні легких тілесних ушкоджень, крадіжки з проникненням та порушення приватності житла. Зе це він може бути відправлений за грати ще на 6 років.

Стрічка новин