На охорону здоров'я і соцзахист в цьому році із обласного бюджету додатково виділять більше 13-ти мільйонів гривень

Це, пояснюють депутати облради, – за рахунок лишків із 2011 року. Це та інші питання порядку денного розглядали на засіданні постійної профільної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин.

Основні сесійні питання і профільні розглядали депутати на засіданні постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин. Розпочали із змін до головного фіндокументу області на рік поточний. Збільшення по галузям – за рахунок лишків із 2011 року. 10 млн і більше 3,5 перепаде охороні здоров'я і соцзахисту відповідно. На культуру – іще 1,7 млн.грн.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації

Що стосується агропромислового комплексу і сільського господарства, то з обласного бюджету планується спрямувати на обласну програму розвитку галузі тваринництва 300 тисяч грн., на обласну програму с/г дорадчої діяльності до 2015 року – 150 тисяч гривень. На обласну програму забезпечення продбезпеки Полтавської області – 500 тис. грн./

Потому – до програми на рік поточний щодо соцрозвитку сільських населених пунтів. Кошти йтимуть із кількох бюджетів, в тому числі – і обласного.

/Семен Москаленко, в.о.начальника ГУ агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації

За рахунок обласного бюджету планується витратити 10,1 млн. грн. В тому числі передбачено витратити обласні кошти на соціальні об'єкти – 300 тис. грн., культуру – 469 тис. грн., на дороги – 7 млн. 831 тис. грн., на благоустрій – 1,697/

Жвава дискусія розпочалась під час обговорення суми, що виділили на ремонт доріг. Дехто із присутніх висловив думку, що це – розпорошення коштів, оскільки перепаде всім сільрадам потрошку, зробити менше, втім краще – не вийде. Керівництво області відкидає – таким було прохання самих сільських голів – витрати ці кошти на поточний, тобто, ямковий ремонт доріг. До того ж, такий розподіл передбачений статтею державного бюджету. Зміни внести не можна, тож єдине, що робитимуть, – із кожного населеного пункту питатимуть про якість і об'єм виконаних робіт.

Стрічка новин