У Полтавському ляльковому театрі відбулась прем'єра експериментальної вистави

Останнього разу актори з цією п'єсою виходили на сцену театру в далекому 1971 році, і ось через 41 рік перед юними глядачами знову лялькове дійство під назвою «Мишенятко Мицик».

На сцені Полтавського академічного обласного театру ляльок цього дня ставили п'єсу відомого українського дитячого драматурга Юхима Чеповецького. Театр вже неодноразово виносив на показ юних глядачів творіння цього автора, але виставу «Мишенятко Мицик» не грали уже 41 рік. До того ж друге народження п'єси постало перед глядачами у новому вигляді.

/Єгор Ткаченко, керівник літературно-драматичної частини Полтавського академічного обласного театру ляльок

Це експериментальна вистава. Останній раз ми її ставили у 1971 році. Новизна п'єси полягає в тому, що все дійство буде німим. Але за допомогою музики та акторської гри всі глядачі зрозуміють, що відбувається на сцені/

На думку постановочної групи, яка готувала виставу, останя має бути зрозумілою всім: і маленьким глядачам, і дорослим. Новизною у виставі була й ширма із заниженим рівнем. Упродовж всієї п'єси вона змінювалась і перетворювалась на різні речі. Ляльки у дійстві також використані незвичні. Достатньо вдивитися в обличчя персонажів, і вони здаються живими та передають всі мімічні відтінки емоцій.

Вщент заповнена зала була ще одним доказом проявленої цікавості до вистави, яка припала до душі юним глядачам, але не залишила байдужими і дорослу частину аудиторії.

/Настя, студентка

Ми завжди залишаємось дітьми, скільки б років нам не було, і дуже цікаво ще раз завітати до Лялькового театру/

/Олександра, студентка

Тут представлено багато кольорів, цікаві персонажі. Дітям подобається, а дивлячись на них, і сам отримуєш задоволення/

Стрічка новин