Полтавські художники не втомлюються радувати своїх шанувальників

Так у Краєзнавчому музеї триває виставка Володимира Дерябіна. Митець презентував нову експозицію під назвою «Світло неба».

Володимир Дерябін – Заслужений діяч мистецтв України та член Національної спілки театральних діячів. Чергова виставка майстра налічувала 25 живописних робіт. Картини, представлені у Краєзнавчому музеї, присвячені переважно темі космосу. Тому й назву для експозиції митець обрав не випадкову – «Світло неба». За плечима художника – яскравий і самобутній творчий шлях: обласні, всеукраїнські та закордонні виставки, його роботи виставлялися у Диканьці, Полтаві, Києві, Кракові та Мюнхені.

Володимир Дерябін сповідує активну позицію митця. Жодна з представлених картин не залишилася непоміченою. У своїх полотнах художник намагається донести до глядача любов майстра до життя. Про це свідчать різнопланові роботи, спільні риси яких – натхненна закоханість автора в силу фарб. Це дозволяє передати всю гаму кольорів, а головне – відчуття того, що людина – невід’ємна частина природи та Всесвіту. Глибоке філософське розуміння завдань художника Володимир Дерябін передає через тонке відчуття гармонії світу.

Серед улюблених образів художник виділяє замріяну Монну Лізу, молодих закоханих та, безумовно, небесні світила. Ці картини приваблюють дивовижним магнетизмом і сильною позитивною енергетикою. Від них стає тепло, твори ніби дихають. Майстер сподівається, що ця виставка стане підставою для роздумів про Всесвіт взагалі і той величезний небесний простір над нами зокрема.

Юлія Іващенко

Стрічка новин