Молоді – допоможемо!

Принаймні, із роботою і написанням бізнес-планів. Так вирішили в обласному молодіжному центрі праці, підключили до роботи профільні управління і Раду підприємців, тож нині планують перевершити минулорічний успіх – більше працевлаштувати молоді в рамках проекту. Про плани на нього розповідали журналістам на прес-конференції.

Зробили висновки із минулорічного проекту «Школа із основ підприємницької діяльності» – рушаймо далі у бік покращення, розповідає очільник обласного молодіжного центру праці Анатолій Безпалюк. Вже провели анкетування, тож сам проект складатиметься із 2-х напрямів. По-перше, написання бізнес-планів та ймовірність виграшу, чи ж отримання того чи іншого призу у номінації.

/Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці

Другий напрямок – це робота із тими, хто хоче відкрити власну справу, займатися підприємницькою діяльністю. Для них – навчання і більш детальне роз'яснення, як робити те чи інше/

На даний момент заручились підтримкою Ради підприємців міста, яка обіцяє не залишатись осторонь процесу, а активно на нього впливати. Прикладом, залучати до викладання фахівців-практиків з досвідом.

/Юрій Левченко, голова Ради підприємців м.Полтава

Ми хочемо цих людей, то бухгалтерська справа, психологія, маркетинг, цих фахівців запросити, аби вони викладали. Це і буде наш вклад, оскільки таке навчання коштує грошей/

Цьогоріч хочуть ввести і кураторство, тобто, наставництво, аби учасник школи мав більш осучаснені знання з практики стосовного того напрямку роботи, який він собі обере.

/Юрій Левченко, голова Ради підприємців м.Полтава

Сьогодні для того, аби на ринку перемагати, або мати позитивний результат, необхідно користуватися 4-ма аспектами: гарний маркетинг, фінансування, персонал, прописані процеси/

Полтавський бізнес, говорить Юрій Левченко, нині зацікавлений у молодих фахівцях. Головне, на його думку, – знайти механізм співпраці, щоб це було цікаво слухачам школи і вигідно безнесменам. Заявки на участь у проекті «Школа із основ підприємницької діяльності» прийматимуть до 1 березня в обласному молодіжному центрі праці. А з 6-го березня має розпочатися відбірковий тур. Загалом планують набрати до 200 чоловік віком від 18-ти до 35-ти років.

Стрічка новин