В технічному університеті говорили про те, як оздоровити банківську сферу

Семінар-тренінг на тему «Аналіз кредитних ризиків у діяльності банківських установ та можливі напрямки їх мінімізіції» зібрав у стінах полтавського вишу представників Національного банку України та провідних спеціалістів технічного університету. Разом вони говорили про перспективи системи кредитування в Україні.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – провідний виш області не тільки з підготовки спеціалістів будівельного та технічного профілю, в закладі постійно розгалуджують напрями підготовки економічного спрямування. Тому для проведення семінару-тренінгу на тему: «Аналіз кредитних ризиків у діяльності банківських установ та можливі напрямки їх мінімізації» технічний університет обрали не випадково.

/Богдан Коробко, перший проректор з науково-педагогічної роботи ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

Наш університет має понад 30-річний досвід підготовки фахівців для фінансової сфери діяльності. Більше 10 років ми готуємо спеціалістів для банківської кредитної сфери Полтавської та інших областей/

Семінар розрахований на 2 дні. У перший день за трибуною виступали провідні співробітники Національного банку України. Основна тема доповідей – кредитна ситуація, що склалась в Україні.

/Володимир Міщенко, директор Центру наукових досліджень Національного банку України

Будемо обговорювати питання, пов'язані зі станом ринку, з проблемами, які існують, стрес-тести кредитування, для того, щоб забезпечити фінансову стабільність банківській сфері в Україні/

А поговорити дійсно було про що, адже кредитна система в Україні зараз переживає не найкращі часи. За словами доповідачів, 80% всіх банківських операцій і доходів припадає на кредитування. І, починаючи з 2009 року, перед банками є борг в 1 мільярд 638 мільйонів гривень, що становить 20% від загальної суми кредитування за ці роки. На другий день семінару провідні викладачі Полтавського технічного університету розглянуть з учасниками тренінгу теоретичні аспекти банківських ризиків та обговорять основні шляхи для оптимізації кредитного процесу, аби підвищити довіру до кредитного процесу в обох сторін. За підсумками семінару всім учасникам вручать сертифікати та підберуть фактичний матеріал з проблематики банківського кредитування.

Стрічка новин