На боротьбу з Гепатитом С мають стати всі

Так вирішили в благодійній організації «Світло надії» і влаштували для представників засобів масової інформації семінар, аби журналісти були більш обізнані в цій сфері та змогли фаховіше висвітлювати проблему.

Гепатит С – велика проблема, тож різноманітні громадські організації приділяють велику увагу питанню профілактичної та роз'яснювальної роботи серед населення. Та, на думку благодійників, найкраще донести інформацію до суспільства можуть засоби масової інформації. І аби ця інформація була правдивою та об'єктивною, вони зібрали представників місцевих ЗМІ на семінар.

/Максим Демченко, в.о. директора БА «Світло надії»

Проблема гепатиту С дуже серйозна. Ніби всі про неї знають, але не всі мають уявлення про дійсні масштаби проблеми/

З представниками друкованого слова та телевізійниками говорили про аспекти проблематики висвітлення питання протидії Гепатиту С та що варто доносити з почутого населенню. Експерти вважають: Гепатит С наразі – більш небезпечний вірус, ніж ВІЛ, адже для інфікування гепатитом потрібно набагато менше вірусу в крові. Протікає він дуже часто безсимптомно і виявляється тільки на фінальних стадіях. У групі ризику – люди, які ведуть активний, але необдуманий спосіб життя, мають незахищені статеві зв'язки, вживають наркотики, роблять тату. Почати протидіяти Гепатиту, кажуть спеціалісти, можна з себе: зробити тест, бути впевненим в собі, організувати правильно своє життя і спонукати до цього інших. Варто задуматись, адже середній курс лікування від Гепатиту коштує 18 тисяч доларів, та й навіть він не дає гарантій на одужання.

Стрічка новин