Вчителі та музейні працівники об'єдналися, щоб навчання дітей полтавських шкіл стало ефективнішим

У літературно-меморіальному музеї імені Івана Котляревського пройшов майстер-клас із впровадження музейної педагогіки у роботу навчальних закладів міста.

Напередодні Міжнародного дня рідної мови учителі-філологи міста зібралися на майстер-клас «Цілюще слово». Захід пройшов на базі літературно-меморіального музею Івана Котляревського. Вибір місця проведення невипадковий, адже інтегрований майстер-клас присвячений співпраці навчальних закладів та музеїв.

Тільки у загальних навчальних закладах міста діє 47 музейних кімнат та 17 музеїв, – розповідає методист міського методкабінету Зоя М'ясоїд: відтак музейна педагогіка – надзвичайно ефективна, а діапазон її можливостей у навчальному процесі практично безмежний.

/Зоя М'ясоїд, методист міського методкабінету

Залучити молодь до мистецтва, передати їй великі надбання нашого народу допомагають нам працівники музею. Що ми тут проводимо екскурсії, виставки, майстер-клас сьогодні, екскурсії із екскурсоводами, учнями, віртуальні подорожі, конкурси, читання/

Майстер-клас з впровадження музейної педагогіки у практику роботи шкіл «Цілюще слово» для вчителів української мови та літератури провела педагог 1 ліцею Наталія Білик. Міський ліцей №1, каже вчителька, має великий досвід навчання у музейному середовищі. І така творча співпраця має очевидні результати.

/Наталія Білик, учитель української мови та літератури Полтавського міського ліцею №1 імені І.П.Котляревського

Це передбачає виховання в учнів почуття патріотизму, любові до свого рідного краю, любові і поваги до тих цінностей, традицій, які закладаємо ми і формуємо у молодому поколінні/

Стрічка новин