Венерохід – це не вигадка

В Полтаві є майстри, які винайшли подібний. Їздить він, щоправда, наразі тільки по підлозі, та головне – ідея. Загалом йдеться про зліт юних конструкторів, що днями пройшов у Полтаві. Більше – у сюжеті наших журналістів.

Щороку юні ентузіасти конструкторської справи Полтавщини збираються під одним дахом, аби презентувати на розгляд своїх колег надбання та макети космічних апаратів чи пристороїв для дослідження космосу, які вони змогли виготовити упродовж року. І вже як правило юним конструкторам є чим похизуватись.

/Володимир Дуброва, директор наукового товариства «Персей»

Вони мають здобутки. Це вироби, які ніде не були представленні. Це вироби, пов'язані з космосом та супутніми напрямками/

Загалом зліт передбачає не тільки представлення своїх макетів. Під час нього учні різних гуртків моделювання Полтавщини представляють свої наукові роботи з тематики космосу та пишуть контрольні роботи з фізики. Та все ж найбільший ентузіазм у моделістів викликають запитання про їх винаходи.

/Ілля Козачок, юний моделіст

Ця модель дозволяє досліджувати небесні об'єкти, дозволяє бачити вночі і робити знімки нічного неба, або можна просто використовувати його як відеовідображення та пристрій нічного бачення/

/Дмитро, юний моделіст

Венерохід – це пристрій для дослідження поверхні Венери. Рухається він на зубних щітках за допомогою вібратора/

Цей зліт в Полтаві – регіональний, та більше всі моделісти області чекають на Всеукраїнський з'їзд юних техніків, що пройде з 21 по 24 лютого у місті Києві.

Стрічка новин