Компанія «ВОЛЯ» провела інтерактивний захід для учнів 19-ї школи

В режимі активного спілкування і з подарунками пройшла зустріч, темою якої обрали безпеку в інтернеті.

У контакт-центр компанії «ВОЛЯ» завітали незвичні відвідувачі - учні 4-го класу 19-ї загальноосвітньої школи. Для них - інтерактивне ігрове заняття, присвячене правилам поведінки в інтернеті.

/Катерина Лебеденко, консультант контакт-центру «ВОЛЯ»

Інтернет – це дуже цікаво, але повинно бути і безпечно. Саме тому сьогодні ми розказали дітям про безпечний інтернет/

Організатори зазделегідь подбали про те, аби спілкування пройшло у режимі запитання-відповідь. Учні показали високий рівень знань правил інтернет-безпеки. Найактивніші отримали від «ВОЛІ» сувеніри: ручки та календарики.

/Бліци дітей

- Не можна закачувати фільми без дорослих. Не можна відкривати невідомі повідомлення, щоб не зайшов вірус у комп'ютер

- Можна багато чого дізнатись, закачати

- Безпечний інтернет - це коли ти у безпеці, не приходять вірусні смс/

Прийшла малеча до «ВОЛІ» не з порожніми руками, а з виконаним домашнім завданням. У кожного - своє бачення інтернету і роботи у ньому, які вони зобразили на малюнках. У когось - робота у всесвітній павутині за своїм робочим столом, інші намалювали свою сторінку у соціальній мережі, дехто зобразив можливості пошукових систем. За свої старання і на згадку про зустріч діти отримали книжкові закладки із правилами безпечного користування Інтернетом. І наостанок - солодощі і фото на згадку.

Такі заходи компанія «ВОЛЯ» вже сміливо може називати систематичними. Іще у 2009 році компанія «ВОЛЯ» випустила спеціальну книгу для дітей молодшого шкільного віку «Пригоди Волика», яка допомагає юним користувачам інтернету безпечно мандрувати всесвітньою мережею. Після виходу книги у столиці було проведено перше ігрове заняття про безпечний інтернет. Це і дало старт освітній програмі для вчителів молодших класів, яка, зокрема, у Полтаві, за підтримки «ВОЛІ» реалізується із минулого року.

Стрічка новин