В обласній раді продовжують готуватись до сесії

На засіданні постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення розглядали профільні питання. Серед головних – комплексна програма, в рамках якої упродовж 3-х років в області опікуватимуться людьми з обмеженими фізичними можливостями.

П'ять питань, всі із яких – профільні, розглядали депутати на засіданні постійної комісії облради з питань соцзахисту населення. Розглядали все детально, оскільки означена сфера, говорять, у них – в пріоритеті.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Обласна рада на рік поточний визнала у пріоритеті медицину, освіту і здоров'я. Тому і програма, яку ми будемо розглядати, я сподіваюся, що депутати її на сесії підтримають, стосується всієї територіальної громади, буде спрямована на підтримку інвалідів/

Проблеми людей із обмеженими фізичними можливостями до 2014 року планують вирішувати в рамках відповідної комплексної програми. Остання загалом налічує 3 ключових напрями.

/Ніна Черняк, заступник начальника ГУ праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

Перше – це впровадження енергозберігаючих заходів в будинках-інтернатах, підвищення рівня забезпечення продукцією власного виробництва. І також це програма соціального захисту інвалідів/

Плюс до цього, продовжує доповідачка, створення відповідних програм на місцевих і районних рівнях, а, відповідно, і додаткові дотації. Серед іншого, планують запровадити нові форми реабілітації і створити медико-соціальні відділення.

Стрічка новин