У Полтаві визначили Містера та Міс університетів 2012 року

На конкурсі, що пройшов у Міському будинку культури в День закоханих, за це почесне звання змагалися найкращі представники усіх полтавських вишів. Імена переможців знає Віталій Артамонов.

В Полтаві конкурс краси та розуму формату «Міс університетів» та «Містер університетів» проходить вже всьоме. Та цього року змагання набуло ряду якісних змін. Хлопців і дівчат об'єднали під однією назвою.

/Олександра Сидоренко, голова правління Полтавського обласного відділення Українського фонду культури

Ми вже і «Міс», і «Містер» – це по-перше, по-друге, всі конкурси сьогодні в нас присвячені Дню Святого Валентина, по-третє, в цьому році ми маємо вихід на міжнародні конкурси. Тобто, сьогоднішні переможці зможуть представляти Полтавщину за межами області/

Від кожного вищого навчального закладу на конкурсі були представлені Міс та Містер університету. Саме вони мали доводити свою унікальність та довершеність. Удачі учасникам завітали побажати минулорічні фіналістки конкурсу. Вони ділились секретом успішного виступу.

/Марія Міраєвська, «Міс талант – 2011»

Сцени боїться кожна людина, але потрібно зібрати всі сили, вийти і довести всім, що ти достойний/

/Вікторія Марайда, перша віце-міс конкурсу «Міс університетів – 2011»

Людина повинна бути комунікабельною і обов'язково уміти спілкуватись з людьми/

Всі конкурсанти перед виходом на сцену зосереджені, налаштовані на боротьбу. Про своїх суперників – відгуки лише позитивні, втім, кожен сподівається на свою перемогу.

/Ярослав Сагура, конкурсант від Полтавської державної аграрної академії

Дуже сильні і цікаві хлопці. Мені подобається, що в нас дуже дружні стосунки склались. Всі підтирмують один-одного, немає заздрощів. Я всім задоволений/

/Вікторія Радько, конкурсантка від Полтавського національного технічного університету ім.Юрія Кондратюка

У всіх учасників є креативність, зовнішність, комунікабельність. В мене це теж є в достатній мірі для того, щоб перемогти/

За підсумком всіх конкурсних епізодів Містером університетів 2012 року став представник Педагогічного Олег Чигиринець, а корону Міс університетів приміряла представниця Технічного вишу Дар'я Козуб. Іншим учасникам конкурсу вручили почесні стрічки, що засвідчували їх перемогу в інших номінаціях. Без нагород не залишився ніхто.

Стрічка новин