ТРЦ «Київ» відзначив свій третій День народження

В День всіх закоханих свій День народження відзначив торговельно-розважальний центр «Київ». Заклад вже три роки радує полтавців не тільки відмінним шопінгом, але й багатою розважальною програмою. Деякі розваги у місті городяни взагалі можуть знайти тільки тут. Чим дивував «Київ» відвідувачів у свій День народження, знають наші кореспонденти.

Торговельно-розважальний центр «Київ» свій третій День народження за традицією святкував у колі друзів. А друзями, за словами директора «Києва» Олени Сорич, за цей час стала чимала кількість відвідувачів: упродовж трьох років торговельно-розважальний центр відвідали близько 3 млн. людей: полтавців та гостей міста.

/Олена Сорич, директор ТРЦ «Київ»

Сьогоднішній День народження, як і попередній, співпадає з Днем закоханих. А знаєте, коли дитина народжена в коханні, а він був народжений 3 роки тому у коханні, це накладає відбиток на весь її подальший розвиток, на все її життя. Тому сьогоднішній день і сьогоднішнє трьохліття – це День закоханих, це день кохання, день кохання один до одного, день любові до ТРЦ «Київ», день любові до всього живого на Землі/

Гостей свята зустрічали так звані «живі» вітрини. Хлопці й дівчата-моделі демонстрували одяг, наданий магазинами ТРЦ «Київ». А деякі учасники святкування розважали присутніх танцями.

/Роман, танцівник

Моя участь – танцівник. Тобто, танцюю для людей, привертаю увагу й отримую від цього задоволення/

Кожен, хто 14 лютого завітав до торговельно-розважального центру, міг віддати свій голос за кращого танцівника, кращу модель та кращий магазин. Відвідувачам останніх, говорять вони самі, святкова програма прийшлася до вподоби.

/Бліци

– Сподобалися вітрини, коли діти стояли у вітринах, дуже чудово

– Мені дуже сподобалося. Тут досить гарно, чудово. Сама атмосфера надає позитивний настрій, просто чудово/

Атмосфера дійсно створювала піднесений настрій. Щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей, моделі та танцівники взяли участь у флеш-мобі. Усі, хто цього дня завітав до «Києва», святом залишилися задоволені.

/Бліци

– Багато людей задіяно, я думаю, це дуже великий плюс. І взагалі, дуже цікава програма, добре все сплановано

– Я хочу сказати, мені дуже сподобалося. Гарний виступ. Сьогодні, по-перше, 14 лютого – День усіх закоханих. І я хочу всім побажати великого кохання, щоб усі кохали, кохали, кохали/

Цього вечора звідусіль лунали освідчення, красиві слова про кохання. Завершився святковий вечір програмою за участю музичних колективів міста, а також конкурсом на кращу закохану пару.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин