Почуття любові підштовхнуло студентів Полтавського технічного до участі в конкурсі

Нагадати своїй половинці про почуття, а заодно – і довести всім, що вони є найкращим студентським союзом вирішило 5 закоханих пар, що взяли участь у конкурсі «Найкраща пара ПНТУ–2012».

14 лютого, у День всіх закоханих, студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка зібрала одна мета: хтось йшов до актової зали, як глядач, а 5 молодих студентських пар вирушали туди, як учасники конкурсу «Ідеальна пара ПНТУ–2012». Подібна практика для вишу – вже традиційна. Пари готуються до конкурсу, роблять відеопрезентацію свого союзу, або іншим чином представляють свій дует, потім – інтелектуальні конкурси і конкурси на знання звичок та вподобань свого партнера.

/Ігор Рева, президент студентського парламенту ПНТУ імені Юрія Кондратюка

Він є дуже непоганим способом показати себе, реалізувати себе на сцені як творчу особистість, перевірити свої почуття. Ми не робили жодних обмежень по реалізації своїх представлень і не заганяли конкурс в рамки/

Кожна пара, готуючись до конкурсу, зробила ставку на те, що вони вміють найбільше. Але більшість все ж провела свою презентацію у вигляді відеороботи.

/Марк Сіряков та Тетяна Домненко, пара-учасниця конкурсу «Ідеальна пара ПНТУ–2012»

Коли ми почали готувати відеороботу, ми багато спілкувалися, нам допомагали студенти з архітектурного факультету, ми по ходу вносили певні зміни, але ми встигли і, я думаю, у нас все вийшло/

Хтось же вирішив вплинути на журі, яке, до речі, складалося зі знаних викладачів вишу та студентів, які вже мають великий досвід виступів на сцені, своїми природними якостями.

/Богдан Орлеан та Олександра Волкова, пара-учасниця конкурсу «Ідеальна пара ПНТУ–2012»

Будемо брати щирістю, більше брати нічим. Ну ми така гармонічна пара, і я думаю, у нас все вийде/

Але так чи інакше, конкурс пройшов весело та творчо. За підсумками всіх етапів журі нагородило пари в 5 номінаціях. Тут і найгармонічніша пара, і найромантичніша, і найбільш творча. А от ідеальною парою цього року став тандем Олексія Дубровського та Яни Дрімко. Всіх учасників нагородили цінними подарунками, а переможці отримали квитки в кіно на місця для поцілунків.

Стрічка новин