Найпопулярнішими подарунками для коханих цього дня залишаються цукерки та квіти

Щодо останніх, то продавці спеціалізованих магазинів, магазинчиків та кіосків готові запропонувати покупцям у цей день як розширений асортимент квітів, так і традиційно завищені ціни на них. Скільки полтавцям доведеться переплатити, дізнавалися наші кореспонденти.

Вважається, що немає кращого часу для висловлення своїх почуттів, ніж День Святого Валентина. У цей день можна легко і вільно заявити про свої думки: прямо сказати або ненав'язливо натякнути. Допоможе це зробити букет квітів, ціна на які перед святом традиційно зростає.

/Світлана Бабенко, продавчиня

Ну взагалі зростає, тому що постачальники підвищують ціну на поставку, тому десь гривень на 5 дорожчає. В залежності від поставки, тому що є місцева троянда – від 15 до 25 гривень, а якщо імпортні – 25-30/

Покупці погоджуються: придбати в передсвяткові дні квіти – задоволення не з дешевих. Той, хто час від часу робить квіткові подарунки, знає ціну здорожчання.

/Віктор Миколайович, покупець

Ну, я думаю гривень на 5, на 3-5 гривень дорожче стало/

За словами продавців, велике значення має й колір вподобаної квітки. Так найчастіше цього дня купують червоні троянди, адже червоний за всіх часів означав пристрасть і палке кохання. Рожеві, білі та жовті троянди, прогнозують фахівці, цього дня користуватимуться дещо меншим попитом.

Кожний клієнт, каже пані Світлана, традиційно зможе замовити оригінальний букет або створити його власноруч. Для цього квіткарі пропонують тюльпани, хризантеми, орхідеї, кали. Поціновувачі кімнатних рослин зазвичай обирають крокуси, гіацинти, нарциси. Втім, говорить продавчиня, на День Валентина квіти для дому не користуються такою популярністю.

/Світлана Бабенко, продавчиня

Купують, але, звичайно, рідко. Це тим жінкам, які люблять, наприклад, кімнатні рослини, а не зрізані/

Не дивлячись на ціну квітів, прогнозують продавці, і цього року полтавські чоловіки не пошкодують грошей для придбання подарунка своїм коханим.

Юлія Іващенко

Стрічка новин