В ОДА говорили про те, як протидіяти наркоманії

Цього разу говорили саме про останню. Оперували на зібранні не самими цифрами, а, перш за все, – пріоритетними напрямками роботи.

Говорити відверто і про найбільш проблемне – відпочатку зібрання закликав заступник губернатора Олександр Коваль учасників координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції та боротьби із наркоманією.

/Олександр Коваль, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Ми маємо гарні показники по лікувальним закладах. Але загальна статистка говорить про те, що у нас інформація, як паркет – неповна і враховані не всі моменти/

Під особливим контролем, наголошує Олександр Коваль, має бути наркоманія серед неповнолітніх. Фахівці зазначають: хоча загальна статистична картина краща, ніж у інших областей, є проблемні питання, над якими слід працювати. Нині на диспансерному обліку у лікувально-профілактичних закладах області перебуває 2788 споживачів наркотиків, з них більше 2-х тисяч – з метою лікування і реабілітації. Загалом же стражі здоров'я працюють за 3-ма основними напрямками: зменшення поставок (профілактика витоку наркотичних засобів з легального обігу у нелегальний), зменшення попиту (лікування, профілактика різних рівнів) і зменшення шкоди.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

Ми спільно із правоохоронцями проводимо перевірки. Так, є факти зловживання лікарями свого становища, є те, над чим нам необхідно працювати/

Серед основних – порушена кримінальна справа проти зіньківського лікаря. Перевірки людей у білих халатах, зазначає Віктор Лисак, триватимуть і надалі.

Стрічка новин