Пізанські стовпи у Полтаві – не вигадка, а реальність

Кількість електроопор у місті, що вже не стоять перпендикулярно до землі, збільшується. Скільки таких опор маємо та хто їх має замінити – намагався дізнатися Віталій Артамонов.

Останнім часом в Полтаві склалася досить напружена ситуація з електроопорами: як з тими, що тримають лінії електропередач, так і з тими, що освітлюють нічне місто. Лише за минулий рік в місті сталося декілька інцидентів, пов'язаних з виходом з ладу електроопор. Така ситуація трапилася й 22 травня 2011 року. Тоді на автобус поблизу зупинки «Фурманова» упала електроопора. Та й зараз майже у всіх районах Полтави є потенційно небезпечні стовпи.

/Бліц

Хто на це увагу звертає тим, кому потрібно звертати на це увагу. В мене на Супрунівці у сусідки є такий стовп, і не знаю, чого вона добилась/

Таких місць в Полтаві достатньо. Проїхавшись лише з Левади до площі Зигіна ми нарахували більше 10 стовпів, що починають кланятись землі. І самі полтавці таких пізанських прототипів в своїх районах, кажуть, також мають по декілька.

/Бліци

- Помічаю, мають тріщини, скоро впадуть

- Помічаю, я живу біля переїзду, і у нас там стовп такий похилений

- Біля переїзду є, там машина збила

- На вулиці Шведській є збитий стовп, і там дроти провисають/

Загалом всі електроопори в місті обслуговують 2 підприємства: «Полтаваобленерго» та «Міськсвітло». За які території та які електроопори відповідає кожна з організацій, нам так з'ясувати і не вдалося: керівника підприємства «Міськсвітло» на робочому місці упродовж дня ми не застали, а на прохання надати в «Обленерго» відповідну інформацію нас довго годували сніданками, та, зрештою, ніяких даних від прес-служби підприємства ми так і не отримали. Тому хто відповідає за конкретні похилені електроопори, хто має здійснювати їх ремонт та заміну – невідомо, а тим часом вони все більше хиляться до землі і повторення ситуації майже річної давнини не виключене.

Стрічка новин