У мешканців багатоповерхівки по бульвару Маршала Конєва, 7 вже більше ніж півроку – вимушена фізкультура

Мами вправляються із дитячими колясками і малечею на руках, інваліди і старенькі – на милицях. У мешканців обох під'їздів спільна проблема – непрацюючий ліфт. Куди вже тільки не звертались, відповіді люди отримують не чіткі: відремонтуємо. Про терміни – ані слова.

Лідія Петрівна мешкає у будинку по бульвару Маршала Конєва,7 вже понад 15-ть років. Говорить: до червня минулого року проблем із ліфтом ніколи не виникало.

/Лідія Петрівна, мешканка будинку по бульвару М.Конєва,7

Ось це тільки цей рік, до цього все нормально було/

Із торбами на своїх хворих ногах старенькі, в тому числі – й інваліди будинку, який відноситься до когорти так званих «малосімейок», добирається по-своєму.

/Лідія Петрівна, мешканка будинку по бульвару М.Конєва,7

Лазю на чотирьох. Якщо спускаюсь – то це ще півбіди. А так – просто повзу/

Матусям малят теж не пощастило: лише одна із них відстояла право зберігати коляску на першому поверсі у таких антисанітарних умовах. Інші зберігати просто ніде. Всі інші піднімаються на верхні поверхи і з малям, і з коляскою. Страждають таким чином обидва під'їзди будинку через те, що ліфт вичерпав свій 25-річний строк експлуатації.

/Олена, мешканка будинку по бульвару М.Конєва,7

Ми зверталися і до нашого ГЖЕДу, і до управління ЖКГ, і до Ремліфта. Я особисто зверталась у грудні минулого року до депутата Найпака. Наш ліфт навіть не внесли у список аварійних/

Те, що найбільше обурює людей, – квартплату вони сплачують вчасно, а ось послуг не отримують. І що головне, говорить Олена, – відписок типу «полагодимо» мають не одну. Коли ж здійсниться обіцянка – просто загадка, оскільки у графіках виконання робіт ні на минулий, ні на поточний рік люди себе не побачили.

/Олена, мешканка будинку по бульвару М.Конєва,7

У нас будинок малосімейний, на кожному поверсі по 10 квартир, загалом 100 у під'їзді. Тож ліфт нам просто необхідний/

У телефонному режимі заступник міського голови Олександр Найпак нам повідомив, що ліфти по Маршала Конєва,7 вже включені до переліку аварійних. Коши вже виділені, єдина затримка – за проведенням самої експертизи ліфта. Втім, вже зараз говорять: буде це менше ніж за місяць. Чи справдяться обіцянки – журналістам підкажуть самі мешканці.

Стрічка новин