У міській парторганізації ВО «Батьківщина» – новий старий голова

На останній конференції активісти політсили затвердили звіт роботи за минулий рік і обрали не тільки нового очільника, але і контрольно-ревізійну службу та 15-ть членів бюро. Про пріоритетні напрямки роботи міського осередку «Батьківщини» у році поточному знають наші журналісти.

На порядку денному конференції міської партійної організації ВО«Батьківщина» – кілька питань. Першим затвердили звіт голови про роботу у 2011 році. Минулоріч, зазначалось на зустрічі, працювати було важче, оскільки політсила перебуває в опозиції. Попри це, зазначалось у доповіді, проводився ряд заходів, в тому числі – мітингів, як на рівні міста, так брали участь партійці і в загальнодержавних заходах опозиції і «Батьківщини» зокрема. Роботу голови міського осередку Олега Бєлоножка і партійного бюро було визнано «задовільним», потому – перейшли до обрання голови. Загалом було висунуто 2 кандидатури: діючого голови Олега Бєлоножка і депутата Київської райради від «Батьківщини» Івана Кібкала, втім, останній свою кандидатуру зняв. Більшістю мандатів проголосували і обрали старого нового голову. Одразу ж для нього – завдання від обласної парторганізації.

/Дмитро Хрістов, перший заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина»

Робота із виборцями. У нас 900 депутатів в області місцевих рад, кожен депутат має проводити зустрічі, проводити прийоми і на цих зустрічах відчути настрій людей, роз'яснювати людям, що відбуваєтся в країні, які наслідки реформ, які проводяться Януковичем і урядом Азарова/

Крім голови, обрали і 15-ть членів бюро міської організації, які обіцяють діяти злагоджено для реалізації намічених планів.

І серед них на найближче майбутнє – активна участь у парламентських виборах – достойний результат у перегонах. Нарощення кількісного, а головне – якісного складу міської організації, відстоювання прав полтавців, забезпечення їх соціальних гарантій у міській та районних радах через представників депутатського корпусу.

Одним з пріоритетів у роботі партійців, стверджує Олег Бєлоножко, залишається звільнення лідера політсили Юлії Тимошенко – опозиційні заходи триватимуть.

/Олег Бєлоножко, голова Полтавської міської організації ВО «Батьківщина»

Люди їздять до Качанівської колонії, аби підтримати нашого лідера. Такі заходи на майбутнє будуть проводитись постійно/

Акції протесту в рамках чинного законодавства обіцяють проводити доти, доки Юлію Тимошенко не звільнять з-за грат.

Стрічка новин