Про активну участь у парламентських виборах 2012 року говорили у ВО «Свобода»

Полтавщину із робочим візитом відвідав лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Під час перебування на Полтавщині політик провів прес-конференцію, зустрівся із партійним активом регіону та мешканцями області.

Прес-конференцію із журналістами лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок розпочав із окреслення мети свого візиту. Майбутні парламентські вибори, – зазначив політик, – стануть для України визначальними, тому роботу «Свобода» вже активізувала. Наразі лідер політичної сили об'єжджає регіони України, щоб перевірити стан готовності партійних організацій до виборів 2012 року. Свої шанси на цих виборах «Свобода» розцінює як високі і вважає, що, об’єднана на основі Комітету опору диктатурі опозиція, може перемогти на парламентських виборах. Партії, які увійшли до КОДу, – дуже різні, але їх об'єднання є реальним шансом привести у парламент велику націоналістичну фракцію.

/Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»

Враховуючи історію наших непростих стосунків з тою ж таки «Батьківщиною», кожна людина має розуміти необхідність на цьому етапі саме такого союзу. Це процес, і я дмухаю на холодне, хотілося б, щоб комітет опору диктатурі зберігся, щоб ми перейшли через всі ті непорозуміння/

Виклав Олег Тягнибок і основні тези плану роботи ВО «Свобода» у парламенті, як-то: закон про імпічмент, постанова про відставку уряду Азарова–Тігіпка, новий справедливий Податковий кодекс. Серед іншого говорив і про введення обов'язкового іспиту на знання української мови для посадовців та публічне покарання чиновників-хабарників. Особливу увагу «свободівець» звернув і на пріорітетні завдання – прийняття закону про заборону торгівлі землею та приватизацію стратегічних підприємств, державний контроль над монополією та унезалежнення України від Росії у енергозабезпеченні. В цьому питанні «Свобода» іде до виборців із конкретним планом дій.

/Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»

Це є енергетична незалежність і детально розписуємо, це три позиції: диверсифікація джерел постачання енергоносіїв, це економія, тобто, щодо зменшення споживання, це є збільшення щодо видобутку власної нафти і власного газу/

В рамках візиту політик не оминув увагою і прихильників політичної сили. На зустріч із лідером «Свободи» в актовій залі Будинку профспілок зібралися чимало однодумців: приміщення навіть не змогло вмістити всіх охочих – люди стояли у проходах та у вестибюлі.

Стрічка новин