Риба є, а дозволу на продаж немає

На одній з вулиць Полтави працівники ветеринарної міліції затримали чоловіка, який здійснював реалізацію живої риби без будь-яких документів. Більше про рибний промисел у незаконній площині – дивіться далі.

Днями у Полтаві по вулиці Шевченка працівники відділу ветеринарної міліції спільно з представниками ветеринарної медицини міста Полтава виявили приватного підприємця, який здійснював продаж риби з автомобіля «Газель». Асортимент у чоловіка широкий, ціни на продукцію – більш ніж демократичні і риби багато, а от дозвільних документів – жодного.

/Роман Сухомлин, працівник відділу ветеринарної міліції УМВС України в Полтавській області

В ході перевірки ми виявили громадянина, який здійснював реалізацію свіжої риби в асортименті близько 500 кілограмів. Жодних документів і дозволів на продаж не мав: ні ветеринарного свідоцтва, ні посвідчення про якість/

Працівники ветеринарної міліції вилучили з продажу 430 кілограмів риби сумнівної якості, яку згодом утилізували на міському скотомогильнику. За виявлене правопорушення на горе-рибалку складено адміністративний протокол за порушення ветеринарно-санітарних вимог. Чоловіку вручено припис. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Стрічка новин