У Київському районі міста вже почали працювати виборчі дільниці

Очільники останніх вже отримали необхідні документи і до 26 лютого – дня проведення виборів – будуть вирішувати організаційні моменти. До 20 лютого і самих виборців, які закріплені за 1-ою і 2-ою дільницями, запрошують їх відвідати, аби перевірити, чи є їхні прізвища у списках виборців.

Кандидатів у депутати вже зареєстрували, посвідчення їм у Київській районній виборчій комісії видали. Наступне – власна робота по дільницях. Організаційні питання, говорять, вирішать у робочому порядку, а ось нагальні моменти – повнота списків виборців – на сумлінні самих полтавців, тих, хто має голосувати за того чи іношого кандидата 26 лютого на 1-й і 2-й виборчій дільницях.

/Сергій Корягін, завідуючий відділом ведення держреєстру виборців Київської районної у м.Полтава ради

Нашим відділом були виготовлені, інформаційно-аналітичною системою, державний реєстр виборців, попередні списки виборців, які вже передані до територіально-виборчої комісії. Кожен виборець, який знаходиться у межах означених дільниць, може перевірити себе на наявність у списках виборців/

Чекатимуть виборців із паспортом на 1-й і 2-й дільницях (це аграрна академія і технікум) з 8-ї ранку до 22 години, починаючи із цієї п'ятниці і до 20-го лютого.

/Сергій Корягін, завідуючий відділом ведення держреєстру виборців Київської районної у м.Полтава ради

Якщо буде знайдено помилку в ідентифікаційно-персональних даних, або він відсутній, він повинен до 20-го лютого з'явитися у відділ із паспортом для того, щоб ми виправили помилки/

Згідно з чинним законодавством, зазначають фахівці, виборець може звернутись і до районного суду, але не пізніше ніж за 2 дні до виборів.

Стрічка новин