Полтавські водії платити штрафи готові

Полтавцям не шкода заплатити штраф у 340 гривень, щоб під'їхати автомобілем максимально близько до потрібного місця: знак «зупинка заборонена» та те, що машина заважає руху іншого транспорту, дуже часто нікого не спиняє. Ситуацію на дорозі по вулиці Сковороди бачили наші кореспонденти.

Знак «Зупинка заборонена» тут, швидше за все, стоїть для краси, впевнені власники автівок, які позалишали своїх залізних коней на узбіччі зліва вздовж дороги вниз від Аграрної академії по вулиці Сковороди. Безкоштовна виставка машин, яка функціонує тут з понеділка по п'ятницю, окрім естетичної насолоди поціновувачів автомобілів приносить ще й незручності іншим водіям, кажуть очевидці.

/Надія Миколаївна, мешкає по вул.Сковороди

Оце повстають в робочі дні, автобусу ніяк проїхать, маршрутка не проїжджає. Можуть далі стати, взагалі коли стають на розі, автобус не може проїхати/

Надія Миколаївна мешкає по вулиці Сковориди із 77 року. Жінка запевняє: з перемінним успіхом Державтоінспекція намагається боротися із правопорушниками, але частіше вони все ж стоять на своєму, точніше – у непризначеному для цього місці.

/Надія Миколаївна, мешкає по вул.Сковороди

Це постійно. Як коли поганяють – немає. А так – постійно/

У прес-службі Державтоінспекції нам повідомили, що у патрульному режимі об'їзд даної ділянки дороги здійснюється щоденно. На водіїв, які попалися «на гарячому», складається адміністративний протокол та стягується штраф у розмірі від 255 до 340 гривень.

Стосовно правової сторони тієї ж дороги, то тут залишити машину дійсно можна, пояснюють у Дорожній інспекції: на заваді не стане навіть посадочний майданчик, де робить зупинку громадський транспорт. Правило заборони зупинки за 30 метрів до і після місця посадки і висадки пасажирів тут не діє, адже спеціального знаку про зупинку громадського транспорту на цьому майданчику не встановлено.

Схожа ситуація – і біля Полтавського міського управління міліції. Знаків «зупинка» і «стоянка заборонена» тут аж два, та ані штрафи, ані орган правопорядку, розташований у небезпечному наближенні, не заважає водіям порушувати правила.

Стрічка новин