Написав на стіні – сплати штраф

У Полтаві міліціонери затримали підлітків, які займалися розфарбовуванням стін будинків. Чому таке робили – знає Віталій Артамонов.

Декілька днів тому під час патрулювання вулиці Зіньківської працівники міліції затримали двох неповнолітніх, які проводили свій час, розмальовуючи стіни. Так званими «художниками» виявились шістнадцятирічні учні однієї зі шкіл міста. Хлопці говорять: ідею розмальовувати стіни їм підказало відео в інтернеті.

/затриманий

Зайшли в будівельний магазин, придбали фарбу та пензлики, пішли до горілчаного заводу і почали там розмальовувати паркан/

Особливого хисту до малювання у юнаків не було, тому вони почали виводити на паркані символи однієї з футбольних команд української Прем'єр-ліги. За цією справою хлопців і затримали працівники патрульної служби. Окрім протоколу та штрафу, які мають сплатити юнаки, відповідатимуть за вчинки своїх дітей і батьки.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Свою долю відповідальності понесуть і батьки. Відносно них працівниками міліції були складені протоколи за невиковання обов'язків з виховання дітей/

Все було б нічого, якби в Полтаві було більше місць, де школярі могли б виражати себе через малюнки, адже полтавці проти такого виду мистецтва нічого не мають.

/Бліци

- Я думаю, це мистецтво, просто потрібно для цього відповідне місце

- Це спосіб самовираження, тільки малювати потрібно у відведених місцях і не матюки

- У відведених місцях хай малюють, скільки їм хочеться/

Стрічка новин