Пропозиції до Кабміну направляла облдержадміністрація

Цього разу своє бачення вирішення ситуації – не щодо чорнобильців, а стосовно зовнішньої реклами поза населеними пунктами. В якій частині виникають питання, розглядали на спеціальній нараді.

Про рекламу комерційну і соціальну, втім, виключно – зовнішню. Із змінами на законодавчому рівні, зазначили фахівці на спеціальній нараді в облдержадміністрації, відповідним чином і підкоригують свою роботу.

/Михайло Бугрій, начальник управління з питань розвитку споживчого ринку Полтавської ОДА

Введенням закону про прозвільну систему, виписані регламентні картки і йдуть отримання дозволів через єдині дозвільні центри Кременчука, Полтави і міста обласного підпорядкування і в регіонах/

Надзвичайних проблем з розміщенням зовнішньої реклами в області немає, зазначає Михайло Бугрій, а створення єдиних центрів – виключно на руку.

/Михайло Бугрій, начальник управління з питань розвитку споживчого ринку Полтавської ОДА

Суб'єкт звертається не до КП, а до дозвільного центру. Таким чином виходить як бар'єр між виконавчою владою і суб'єктом/

Таким чином і сама процедура для суб'єктів господарювання спрощується і з'являється конкурентне середовище як для маленьких підприємств, так і для потужних виробників. Питання в іншому – розмішення зовнішньої реклами поза населеними пунктами. Якщо в містах і селах все зрозуміло по букві закону – погодження із органами місцевого самоврядування, то за межами, тобто, власне на дорогах, немає чітких повноважень. Для того, аби врегулювати дане питання, вже були направлені пропозиції від області до Кабміну і профільної структури.

Стрічка новин