Згорів художник, і картин не лишилось

У Полтаві в мікрорайоні Левада в одній з квартир багатоповерхівки по вулиці Головка, 14/11 сталася пожежа. Власник квартири з вогню вибратися не зміг.

Пожежа, пожежа! Саме такі слова голосно лунали у середу близько 22 години по вулиці Головка, 14/11. Тут в квартирі №53 виникло займання. За словами мешканців будинку, в цьому помешканні жив чоловік, який раніше був досить вдалим художником, але останні 10 років прихильників свого таланту картинами не радував – давав про себе знати лише піснями після декількох чарок алкоголю. Першою запах диму відчула мешканка квартири по сусідству.

/свідок пожежі

Чую, димом тягне, я в вікно поглянула, а там дим клубами валить. Я вискочила на площадку, тут теж сусіди почали виходити. Підійшли до його дверей, вони гарячі, хлопці спробували виламати, але не змогли/

Після декількох невдалих спроб відкрити двері мешканці викликали пожежників.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди УМНС України в Полтавській області

Рятувальники по прибуттю на місце події зламали двері. В квартирі було знайдене тіло чоловіка. Пожежу рятувальники миттєво загасили, але чоловіка врятувати вже не змогли/

За попередньою версією, пожежа виникла в результаті паління у ліжку, але остаточна причина смерті чоловіка та займання наразі встановлюються. Сусідні квартири не постраждали, а про пожежу тепер нагадує лише порожнє помешкання зі зламаними дверима та стійкий запах диму в під'їзді.

Стрічка новин