Практику 90-х взяли на озброєння злочинці ХХІ століття

Випадок досить поширеного типу злочинів на початку 90-х – обкрадання фур – викрили правоохоронці Полтавщини. Більше про грабунок на швидкості – у сюжеті Віталія Артамонова.

Правоохоронці Полтавщини викрили групу злочинців, які займались обкраданням рухомого транспорту. Троє кременчужан, один з яких уже був засуджений за подібні злочини, розгорнули свій промисел на автодорозі Кіровоград-Полтава. Діяльність свою хлопці розпланували на нічний час, а кожен з учасників угрупування чітко розумів свою роль у злочинній схемі. Хлопці, використовуючи 2 легкових автомобілі, під'їжджали ззаду до фур і за допомогою різних пристосувань відкривали двері або прорізали тент. Потім один з них проникав всередину автомобіля і викрадав товари, які там знаходилися: автозапчастини, коп'ютери, побутову техніку та навіть продукти харчування.

/Генадій Бендрик, начальник УБОЗ УМВС України в Полтавській області

На даний час встановлено більше 20 фактів злочинної діяльності. Зловмисники діяли на території Полтавської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Проти них порушено кримінальну справу, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років/

Вправності злодіїв могли б позаздрити навіть каскадери, адже всі злочини здійснювались на швидкості та при абсолютній темноті. Мотивація одна – гроші.

/затриманий

Потрібні були гроші. В мене сім'я, дитина. У зробленому розкаююсь. Готовий співпрацювати зі слідством/

Та як би злодії не допомагали слідчим, за свої вчинки їм доведеться відповісти в будь-якому випадку.

Стрічка новин