У меморіальній садибі Короленка студенти педуніверситету зробили неможливе

Майбутні культурологи оживили всю родину письменника. Звісно, не буквально, а у своїй творчій інтерпретації.

На базі Полтавського літературно-меморіального музею Володимира Короленка традиційно проходять практику майбутні культурологи – студенти Полтавського національного педагогічного університету. За час роботи студенти опанували всі види музейної роботи, ознайомилися з експозицією, – говорить провідний науковий співробітник закладу Людмила Ольховська. І як заключний акорд свого навчання – підготували захід «Один вечір з життя Короленка».

/Людмила Ольховська, провідний науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею В.Г. Короленка

Вони задумали інсценізувати один день з життя Володимира Галактіоновича Короленка, використовуючи при цьому щоденникові записи, листи, різні інтимні цікаві подробиці з життя цієї родини/

За 4 тижні практики студенти багато дізналися про родину письменника, гуманіста та громадського діяча Володимира Короленка. Тому, кажуть, намагалися якнайкраще передати характери героїв.

/Альона Миколаєнко, грає Євдокію Івановську (дружину В.Г.Короленка)

Я хочу донести до глядачів, що вона була йому не тільки дружиною, а й другом, і підтримувала його у всіх життєвих ситуаціях. І вона супроводжувала його все життя, аж до самої смерті/

Студенти від задуму у захваті самі і сподіваються вразити глядача. Тому для ще більшої реалістичності навіть використовували особисті речі своїх героїв.

/Ярослава Філімонова, грає Володимира Короленка

Для мене це велика честь. Зараз я в його вбранні. Думаю, це цікаво/

Стрічка новин