Тепер у Полтаві веселі та кмітливі змагаються на влучність жартів вже у двох лігах КВН

У Полтавському національному педагогічному університеті стартував новий гумористичний проект «Мандарин». Результати першого туру змаганння відомі нашим кореспондентам.

Відтепер можливості потішитися жартами у полтавців вдвічі більше. У Полтавському національному педагогічному університеті імені Короленка стартував 1 тур нової ліги КВН.

/Станіслав Деркач, організатор проекту «Молодіжна ліга КВН Мандарин»

Це в нас друга ліга КВН в нашому місті, є ще одна, полтавська ліга, їй вже біля 15 років, а ми відкрили нову молодіжну лігу КВН «Мандарин»/

Головне завдання нової ліги, – продовжує організатор, – підняти рівень Полтавського КВН у плані гумору та організації. Почали із суддів: запросили знаних полтавських КВНщиків, серед яких і зірковий гість – фіналіст проекту «Х-фактор» Олег Кензов.

/Олег Кензов, член жюрі, учасник гурту «Принципова зміна»

Взагалі я сьогодні вперше сиджу у жюрі, це незвичні відчуття, я колись сам грав в КВН, це цікаво/

Прийшов сюди, в першу чергу, за гарним настроєм, говорить Олег Кензов. Та за влучним гумором, – підтримує його теж колишній гравець КВН, учасник гурту «Принципова зміна» Паша Журавльов.

/Павло Журавльов, член жюрі, учасник гурту «Принципова зміна»

Зараз є така тенденція – жартувати про що завгодно: що бачу – те співаю. Ні, ми хочемо судити влучний гумор, який буде доходити сюди-сюди-сюди, якось ось так/

Участь у новому молодіжному проекті «Мандарин» взяли 9 команд, серед яких – добре відомі студентські команди вишів та гості міста із Сум, Ніжина та Мелітополя. У 3-годинній боротьбі перемогу здобули полтавці: перше місце – команда технічного університету «Бъем объемом», друге – студенти педуніверситету з команди «Фіма», третіми у першому турі фінішувала команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка «Сен Тропе». Другий тур пройде у квітні, а фіналісти позмагаються вже влітку.

Стрічка новин