В Україні – ера смартфонів

Ера розумних телефонів та людей, яким ці електронно-комунікаційні пристрої допомагають стати розумнішими, впевнено заявляє про себе в Україні. Смартфон як нова ера в мобільній телефонії – вже реальність. Про це свідчать показники продажів цих пристроїв за минулий рік і в Полтаві.

Світові продажі мобільних пристроїв кінцевим користувачам за другий квартал 2011 року склали 428 700 000, що на 16,5% більше, ніж у другому кварталі 2010 року. А показник продажу смартфонів зріс на 74%. Цифра ця складається і з показників продажів в Україні. Така популярність «розумних» телефонів обумовлена їх практичністю, звичайно, за умови, що ви будете користуватися всіма його функціями.

/Дмитро, спеціаліст з мобільних телефонів

Смартфон – це комплексний комунікативний пристрій з великим екраном та швидким процесором, призначений в основному для роботи в інтернеті, гри в ігри, користування програмами, причому, по декілька одразу. Це і є те, що відрізняє його від звичайного телефону/

Проте, як і в кожного електронного пристрою, в ньому можна знайти свої недоліки.

/Дмитро, спеціаліст з мобільних телефонів

Основний недолік – це батарея. Смартфони не тримають довго заряд батареї/

Полтавці ж до світової статистики особливого відношення, кажуть, не мають. Більшість говорить: смартфон їм... не потрібен.

/Бліци

- Я смартфонам не довіряю, набагато надійніше простий телефон

- Кому як зручно, для мене важливо, аби телефон дзвонив

- Голове, щоб був зв'язок, не цікавлюсь, смартфон чи ні

- Я думаю, на 80% це мода, молоді ідуть за модою, от і все/

І дійсно, більшість покупців смартфонів – це молодь віком від 14 до 25 років та бізнесмени, яким ці телефони потрібні для роботи. Проте кожен сам може вирішити, потрібен йому такий телефон, чи ні, і взяти до уваги, що найдешевший мобільний телефон зараз можна придбати практично за 200 гривень, а ціни на смартфон розпочинаються від 2 тисяч.

Стрічка новин