Будували й будуватимуть, дороги ремонтуватимуть і сполучення обіцяють покращити

Сьогодні відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку. Про що говорили та до яких рішень депутати прийшли – знає Віталій Артамонов.

На порядок денний постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку винесли 7 питань. Тут і планування територій окремих населених пунктів Полтавщини, і розподіл коштів на це. Запланували депутати й розібратися з реконструкцією доріг державного значення та майбутнім Полтавського аеропорту. Першочергово розглянули питання про реконструкцію доріг. На цю галузь в області виділено 22 з половиною мільйона гривень.

/Дмитро Кобченко, перший заступник начальника служби автомобільних доріг в Полтавській області

Ми з управлінням промисловості зробили розрахунок кілометражу ділянок доріг, і відповідно до цього будемо здійснювати розрахунки коштів та за допомогою підрядних організацій, швидше за все, це буде «Полтаваавтодор», розпочнемо ці роботи/

Досить твердо постало питання про виділення коштів на сферу містобудування. За словами начальника управління містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації Юрія Петрука, у зв'язку з недофінансуванням галузі в минулому році та через державні штрафи за невиконання плану містобудування кошти потрібно виділити обов'язково.

/Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації

Ми просимо, щоб на 2012 рік нам було профінансовано 1 мільйон 600 тисяч гривень, і тоді ми зможемо виконати всі заплановані роботи/

Цю суму комісія без обговорень погодила винести на розгляд чергової сесії, а от з сумами та проектами, які представлені Полтавський Аеоропортом, виникли питання. Депутати пропозиції генерального директора обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» Олексія Дуная вислухали, тут були пропозиції про встановлення системи пошуку наркотиків, облаштування аеропорту та інші, але більшість із запропонованого виликало чимало питань стосовно раціональності виділення коштів. Все – через малий пасажиропотік аеропорту.

/Олексій Дунай, генеральний директор обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава»

Аеропорт працює стабільно, виконує всі покладені на нього обов'язки, аби отримати додаткові кошти, здає в оренду приміщення. Ми за рік виконали 2826 авіарейсів, перевезли 892 пасажирів/

Загалом засідання комісії пройшло оперативно і плідно, всі питання, окрім пункту, що стосувався Аеропорту, без заперечень винесли на погодження чергової сесії облради.

Стрічка новин