Обласна програма з молодіжної політики, розрахована до 2011, закінчилась, хай живе нова програма – до 2013

Сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму обговорювали проблеми та перспективи втілення нової програми в життя.

Оскільки обласна програма з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у 2011 році припинила свою дію, відповідний структурний підрозділ облдержадміністрації виніс на розгляд постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму при обласній раді проект нової програми, розрахованої до 2014 року.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА

Працюючи над розробкою цієї програми, ми зібрали всі пропозиції від структурних підрозділів обласної державної адміністрації, які мають бути задіяні в програмі в наступні 3 роки/

У новій програмі «Молодь Полтавщини» є основні 8 підпунктів, за якими буде здійснюватись реалізація різних проектів. Вони включають всебічну задіяність молоді до суспільного життя, відзначення основних дат та подій в державі, оздоровлення та відпочинок. Програма передбачає фінансування у сумі 834 тисячі, але фактично коштів є лише 280 тисяч гривень. Тому програма буде дещо змінена в порівнянні з попередньою. Деякі пункти на комісії було запропоновано змінити, але профінансувати кожний пункт, хоч і не в повному обсязі, пообіцяли. На конкурсній основі відбуватиметься виділення коштів для громадських організацій, які також забезпечуватимуть втілення цієї програми в життя. Ця практика була ефективною під час виконання минулорічного документу, тому її вирішено було перенести і в новий план.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА

Що залишилось з минулорічної програми – це те, що безпосередньо пройшло апробацію за ці три роки. Це виконання громадськими організаціями своїх програм безпосередньо як соціальне замовлення, безпосередньо на конкурсній основі/

Після обговорення програми на комісії та домовленості про те, що деякі пункти в програмі будуть змінені, її затвердження погоджено винести на розгляд чергової сесії обласної ради.

Стрічка новин