З оновлення розпочали рік приватні підприємці

Станом на сьогоднішній день майже 35 тисяч підприємців Полтавщини перейшли на спрощену систему оподаткування. Про підсумки перереєстрації підприємців по області, проблемні питання та шляхи їх вирішення говорили цього дня у Полтавському університеті економіки і торгівлі.

Зустріч голови Державної податкової служби з представниками підприємницьких кіл регіону та громадскістю відвідали і наші журналісти.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі цього дня із підприємцями Полтавщини зустрівся голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. Тема зібрання – спрощена система оподаткування обліку та звітності в Податковому кодексі України. Нагадаємо, 1 січня цього року вступив у силу Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності», проект якого розроблявся за участі та із врахуванням думки громадськості: безпосередніх учасників податкового процесу, – говорить голова Громадської ради при державній податковій адміністрації у Полтавській області Олексій Нестуля.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ, голова Громадської ради при Державній податковій адміністрації у Полтавській області

Ці питання потім трансформувалися у наші з вами пропозиції до проекту Податкового кодексу України, і значна частина цих пропозицій була реалізована у цьому кодексі/

Станом на сьогоднішній день у Полтавській області на спрощену систему оподаткування перереєструвалися майже 35 тисяч фізичних та юридичних осіб. Перехід на нову схему оподаткування – це крок уперед, вважають представники підприємницьких кіл регіону, і має свої позитивні сторони.

/Володимир Гиренко, приватний підприємець

Зараз приватний підприємець не буде платити за кожного працівника 50% від ставки єдиного податку, а ставка визначається органами місцевого самоврядування в залежності від розташування об'єкту підприємницької діяльності. Це я вважаю позитивом/

Відповіді ж на незрозумілі проблемні питання Спрощеної системи оподаткування, говорить голова Державної податкової служби у Полтавській області, підприємці мали змогу одержати від спеціалістів-податківців безпосередньо під час зустрічі і не тільки.

/Володимир Задорожний, голова Державної податкової служби у Полтавській області

Питання ставте, будемо відповідати, якщо ми зараз не можемо відповісти, то залиште контактний телефон, ми повідомимо вас або письмово, куди дати відповідь/

Стрічка новин